Roboty drogowe Tychy

Firma Drokan-2 to przedsiębiorstwo budowlano-projektowe, które funkcjonuje na rynku od kilkudziesięciu lat. Jest to najlepszym potwierdzeniem dobrej jakości usług. Przez wszystkie lata naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące projektów, a oprócz tego zdobyliśmy uznanie najbardziej wymagających klientów. Poradzimy sobie nawet z najtrudniejszym zleceniem. Wyróżnia nas niezawodność, profesjonalizm, a także terminowość. Oferujemy także atrakcyjne ceny a oprócz tego dogodne warunki współpracy. Wykonujemy najróżniejsze roboty drogowe, czyli np. nawierzchnie asfaltowe, kanalizacje deszczowe, czy też sanitarne. Podstawą naszej oferty jest także brukarstwo. Do każdego zlecenia podchodzimy na sposób indywidualny. Projekty produkowane są przez wyspecjalizowanych fachowców. Dostarczamy także materiały budowlane niezbędne do realizacji prac.

Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ocieplanie pianką cennik

Ocieplanie pianką cennik »Dodano - 26.10.2018

Ocieplanie budynków pianą poliuretanową pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy, a to z dwóch powodów. Raz, że ocieplony dom nie wychładza się tak łatwo, a po drugie zmniejszają się wydatki wynikające z ocieplania budowli. Identycznie rzecz ma się z budynkami fabrycznymi oraz gospodarczymi, przykładowo hale bądź składy. Ic... zobacz szczegóły wpisu »

Koplex.pl - poliwęglan komorowy

Koplex.pl - poliwęglan komoro »Dodano - 26.09.2018

Strona internetowa koplex. pl została skonstruowana w taki sposób, żeby odnalazła się tutaj zarówno jednostka, jaka pierwszy raz zawiera styczność z poliwęglanem i taka, jaka już jakiś czas temu przekonała się o uniwersalności i znakomitej klasy tego tworzywa. Dla tej początkowej grupy, oferujemy artykuł, który wyczerp... zobacz szczegóły wpisu »

Pellet Opole

Pellet Opole »Dodano - 12.11.2018

Wiedzę praktyczną sięgające ponad 30 lat jest naszą kartą przetargową w sytuacji wybierania naszych usług. Podstawową działalnością naszej korporacji jest wykonywanie domków letniskowych, narzędziowych, garaży z drewna, a oprócz tego wielu innych podobnych prac. Właściwie każdy z naszych klientów ze stuprocentową pewno... zobacz szczegóły wpisu »

Sprawdzone pompy hydroforowe

Sprawdzone pompy hydroforowe »Dodano - 18.10.2018

Przedsiębiorstwo MAR-MAG z Torunia to firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Trudni się armaturami przemysłowymi i pompami. W ofercie przedsiębiorstwa są między innymi urządzenia dla przemysłu (jak pompy głębinowe, pompy hydroforowe, samozasysające oraz odśrodkowe) jak oraz armatury i urządzenia na potrzeby domowe, o... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna bezwykopowa naprawa kanalizacji

Profesjonalna bezwykopowa nap »Dodano - 18.10.2018

Firma KANTECH istnieje na rynku od 1993 roku. W tym czasie udało nam się dostać duże doświadczenie w toku techniki kanalizacyjnej. Dzięki temu dzisiaj naszym nabywcom oferujemy sanitarka kanalizacyjne czynne przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i całkiem szybki, a oprócz tego darmowy dostęp do miejsca awarii. Mamy... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi szklane wahadłowe

Drzwi szklane wahadłowe »Dodano - 29.11.2018

Będąc jedną z niewielu firm w kraju proponujemy Państwu przepiękne schody szklane, które po bardzo długiej przerwie kolejny raz powracają do mody. Oryginalne schody szklane po mistrzowsku sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, lecz również w biurach a także pomieszczeniach użyteczności publicznej. Dla nas na... zobacz szczegóły wpisu »

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu »Dodano - 25.03.2019

Całkowicie doświadczona firma Gutta proponuje Państwu trwałe i również praktyczne materiały budowlane. W ofercie dostępnej na stronie internetowej są np. wszelkie pokrycia dachowe, tworzywa dla budownictwa, zadaszenia drzwi i również tarasów, obrzeża trawnikowe, praktyczne szklarnie aluminiowe, czy sporo towarów do ogr... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep.wodbud.com.pl - rury wznoszące.

Sklep.wodbud.com.pl - rury wz »Dodano - 18.04.2019

Nasz nowoczesny sklep internetowy sklep. wodbud. com. pl to doskonała oferta dla wszystkich tych osób, które chcą kupić solidne rury kanalizacyjne w niezwykle ciekawej cenie. Wszystkie proponowane przez nas rury gazowe stworzone są z wysokiej jakości półproduktów w dbałości nawet o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu m... zobacz szczegóły wpisu »

Materiały ogniotrwałe Ceramic

Materiały ogniotrwałe Ceramic »Dodano - 24.04.2019

Nasz oryginalny papier ceramiczny jest idealnym wyborem dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką wytrzymałością na rozdarcie, wysoką elastycznością i przystępną ceną. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy najlepsze materiały o... zobacz szczegóły wpisu »

Gas leak detector

Gas leak detector »Dodano - 07.05.2019

Nasze przedsiębiorstwo Alkaster posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji różnego gatunku urządzeń elektronicznych z zakresu detekcji gazów, automatyki grzewczej i również techniki kontrolno-pomiarowej. Nasza propozycja zawiera urządzenia do systemów detekcyjnych i również alarmowych wykrywającyc... zobacz szczegóły wpisu »