Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Szkoła przyjazna edukacji domowej

Szkoła przyjazna edukacji dom »Dodano - 30.09.2019

Dorastanie z pewnością nie jest łatwym procesem. Bowiem wówczas człowiek uczy odnajdywać się w świecie i przede wszystkim nieustannie oraz z dużą intensywnością próbuje co będzie dla niego najlepsze. To wiąże się oczywiście z sukcesami jak i z porażkami. Niemniej należy pamiętać, że ''nie myli się tylko ten kto nic nie... zobacz szczegóły wpisu »

Praktyczne szkolenia klimatyzacja

Praktyczne szkolenia klimatyz »Dodano - 10.05.2019

Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji funkcjonuje w Bydgoszczy w tej chwili od wielu lat a także w tym czasie zdołało zbudować znaczną propozycję edukacyjną dla każdej osoby, która interesuje się poszerzeniem swoich potencjał zawodowych. Szkolenia i kursy, do których dostąpić można w tym ośrodku, są zawsze ... zobacz szczegóły wpisu »

Nauczanie domowe mazowieckie

Nauczanie domowe mazowieckie »Dodano - 04.04.2019

Bycie rodzicem to niewątpliwie duże wyzwanie. Jednak kiedy rodzi się chore dziecko z pewną wadą, wówczas jest to jeszcze większy obowiązek. Zwykle powtarzamy, że pragniemy, aby dziecko było zdrowe, jednak nie zawsze się to sprawdza. Musimy mieć świadomość, że to oznacza większej siły i cierpliwości od nas. Jednakże mił... zobacz szczegóły wpisu »

Http://zsk.szkola.pl : liceum ogólnokształcące Nowy Sącz

Http://zsk.szkola.pl : liceum »Dodano - 25.02.2019

Ciepło zapraszam na stronę www Zespołu Szkół Katoliockich z Nowego Sącza. Szkoła katolicka powstała w dniu 1 września 1993 roku z inicjatywy znanego matematyka dr Tadeusza Ramsa. Liceum to nie tylko akuratnie kształci, ale oraz wychowuje. Kształcenie w szkole ma charakter bardzo zindywidualizowany oraz zezwala na niezw... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia kosztorysowanie

Szkolenia kosztorysowanie »Dodano - 20.01.2019

Kosztorysowanie jest procesem, w którym powstaje dokumentacja kosztorysowa niezbędna w procesie inwestycyjnym. Nasze szkolenia pozwalają na poszerzenie wiedzy a także na usystematyzowanie oraz poszerzenie praktycznego wykorzystania wiedzy w oprogramowaniu kosztorysowym. Dla kursantów przewidziane są samodzielne stanowi... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka gry na pianinie Wrocław

Nauka gry na pianinie Wrocław »Dodano - 18.01.2019

Namawiamy do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa, która jak mało kto zna się na muzyce. Jeżeli jest Wam potrzebna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, to ciepło namawiamy do zaznajomienia się z naszymi możliwościami. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na granie na takich imprezach, jak śluby,... zobacz szczegóły wpisu »

Norma Standard2

Norma Standard2 »Dodano - 22.11.2018

Norma STANDARD2 to najnowszy produkt, który ukazał się na rynku/ Jego odmiany to Norma PRO i EXPERT, które również zaliczyć możemy do najpopularniejszych programów kosztorysowych. Ich producentem jest warszawska firma Athenasoft, która od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem systemów dla budownictwa. Zapraszamy.... zobacz szczegóły wpisu »

Www.profes.edu.pl - tłumaczenia Katowice

Www.profes.edu.pl - tłumaczen »Dodano - 14.11.2018

Firma Profes jest wszechstronna, chociaż jej główną specjalizacją są rozmaite języki obce. Jesteś zainteresowany, jakie języki znajdują się w palecie usług spółki Profes? Translatorzy płynnie posługują się językiem niemieckim, angielskim i pozostałymi. Pod linkiem www. profes. edu. pl wyszukasz dokładną specyfikację di... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka gry na trąbce Katowice - muzyczna.pl

Nauka gry na trąbce Katowice »Dodano - 14.11.2018

Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce zbudowane przez wielkich miłośników muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania chcemy dostarczyć kolejnym pokoleniom, wobec tego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki eduk... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs operator ładowarki teleskopowej

Kurs operator ładowarki teles »Dodano - 14.11.2018

Wzmożone zainteresowanie kursami na wózki widłowe sprawia, że ujawnia się na rynku większą ilość ośrodków szkoleniowych, które mają je w własnej propozycji. Idą na nie głównie mężczyźni albowiem to właśnie te uprawnienia pozwalają im rozpoczęcie pracy na stanowisku magazyniera. Jednak jak dosłownie wszędzie, tak także ... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: