Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »Dodano - 27.11.2018

Niektóre choroby psychiczne lub trudne stany emocjonalne mogą rozwijać się latami nie przybierając ostrej formy, w ten sposób człowiek jest w stanie funkcjonować w najbliższym otoczeniu pozornie dobrze i nie wzbudzając czujności innych osób. Jednak gdybyśmy byli uważni, zauważylibyśmy małe zmiany w zachowaniu i samopoc... zobacz szczegóły wpisu »

Rekonstrukcja Joico

Rekonstrukcja Joico »Dodano - 14.10.2019

W wyglądzie włosy spełniają bardzo ważną funkcję zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Zatrzęsienie osób marzy o tym, aby mieć bujną fryzurę, ale niestety nie każdy może się ową pochwalić. Nie wynika to tylko z niedbałości, lecz tutaj wielkie znaczenie posiadają uwarunkowania genetyczne. Wydawałoby się, iż wówczas jest to... zobacz szczegóły wpisu »

Dematolog Katowice - Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka

Dematolog Katowice - Dr n. me »Dodano - 29.08.2019

Polecamy ofertę Pani dermatolog Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka. W gabinecie dermatologicznym Pani Dr, można pozyskać fachową opinię w zakresie leczenia licznych chorób skórnych takich jak mięczak zakaźny u dzieci, trądzik, łuszczyca, choroby włosów i paznokci, atopowe zapalenie skóry i inne. Co więcej można w... zobacz szczegóły wpisu »

Lubieeko.pl - Zioła ajurwedyjskie

Lubieeko.pl - Zioła ajurwedyj »Dodano - 26.06.2019

Sklep internetowy Lubieeko. pl proponuje zioła ajurwedyjskie. Sklep Lubieeko. pl został stworzony aby przybliżyć ludziom holistyczną koncepcję zdrowia i wiedzę Ajurwedyjską dla zdrowia. Od zawsze istotnym był dla nas kontakt bezpośredni i ochota niesienia pomocy, ze szczerym od serca uśmiechem na twarzy. Specyficzne mi... zobacz szczegóły wpisu »

Ginekolog Warszawa

Ginekolog Warszawa »Dodano - 12.06.2019

Odwiedzenie ginekologa to dla mnóstwa kobiet mało przyjemne i najczęściej bardzo stresujące wydarzenie. Z tego względu w tej przychodni staramy się o to, aby odbywało się bez stresu i żadnych komplikacji. W ofercie przychodni są oczywiście podstawowe badania ginekologiczne, w tym USG prenatalne, badanie piersi i cytolo... zobacz szczegóły wpisu »

Wkładki ortopedyczne Kraków

Wkładki ortopedyczne Kraków »Dodano - 12.06.2019

Dolegliwości ze stawem kolanowym? Poruszanie się sprawia niechciany ból? Maści przeciwbólowe zmniejszają objawy, lecz nie usuwają sedna bólu. Ten zaś efektywnie mogą wyeliminować odpowiednio dobrane przez specjalistę wkładki ortopedyczne. To najlepszy sposób do walki z zapaleniami, sztywniejącymi paluchami, kolanem kin... zobacz szczegóły wpisu »

Fala uderzeniowa Kraków

Fala uderzeniowa Kraków »Dodano - 12.06.2019

Nowoczesne metody leczenia falą uderzeniową są wartym uwagi i skutecznym sposobem na wyeliminowanie tabletek przeciwbólowych ze swojego życia. Działają na bóle pięty, zapalenia ścięgna Achillesa, cieśń nadgarstka, zwapnienia czy dość częste kolano biegacza. Wspomagają bezproblemowy powrót do aktywnego funkcjonowania be... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurg naczyniowy Warszawa

Chirurg naczyniowy Warszawa »Dodano - 12.06.2019

Dolegliwości układu naczyniowego są niezwykle groźne, mimo że do ich rozpoznania nie trzeba zaawansowanych badań. U nas doświadczony chirurg naczyniowy przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny i wykona także niezbędne badania. Takie, jakie pomogą wyjaśnić powód drętwienia w kończynach oraz zdiagnozować miażdżycę czy ni... zobacz szczegóły wpisu »

Dermalogica

Dermalogica »Dodano - 03.06.2019

Skóra każdego i każdej z nas jest inna i tak samo inne są jej potrzeby. Całe szczęście jednak nowoczesny rynek kosmetyczny jest pełen towarów, które dzięki własnym właściwościom są w stanie zaspokoić potrzeby nawet w najwyższym stopniu wymagającego typu skóry. Cieszymy się, że w naszej szerokiej ofercie udało nam się z... zobacz szczegóły wpisu »

CNBS - Czyli co w trawie piszczy...

CNBS - Czyli co w trawie pisz »Dodano - 16.05.2019

Marihuana to znane na całym świecie ziele, które oprócz szumnych właściwości narkotycznych wykazuje bardzo gigantyczne zastosowanie oraz gigantyczne działanie. A więc konopie te posiadają w swoim składzie pomiędzy innymi olejki CBD czy również inne składniki, jakie cechują się interesującym wpływem na organizm ludzki. ... zobacz szczegóły wpisu »

Woda micelarna

Woda micelarna »Dodano - 14.05.2019

Twierdzi się, iż kobieta ma w domu o wiele więcej kosmetyków, niż facet. Nie uda się zaprzeczyć, iż jest toż prawda. Dosłownie wszystko związane jest z tym, że pragniemy o siebie jak najlepiej dbać. Dobieramy kosmetyki właściwe do naszego typu skóry, stosujemy rożnego typu odżywki, aby odpowiednio nawilżyć skórę oraz t... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: