Aparaty USG Siemens Acuson | TRIMED

Trimed to firma, która od 2005 roku, działa w branży aparatury medycznej. Zapewnia ona nowoczesną i bardzo innowacyjną aparaturę diagnostyczną, w tym ultrasonografy i aparaty USG, które są wykorzystywane w położnictwie, kardiologii, radiologii a także w innych specjalnościach medycznych. Trimed jest znany jako polski przedstawiciel firm: MAUNA KEA TECHNOLOGIES, MONICA HEALTHCARE oraz EDAN INSTRUMENTS. Firma posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO, dzięki temu może zaoferować najlepszej jakości aparaturę medyczną.

Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Maxidus

Maxidus »Dodano - 21.01.2018

Zdrowie powinno być najważniejszą wartością dla każdego człowieka. Albowiem dzięki niemu mamy dużą swobodę od innych, a również możemy wykonywać mnóstwo czynności. Dzisiejszy postęp medycyny umożliwia na wyleczenie dolegliwości, jakich kiedyś się nie dało. Jest to niewątpliwie dar współczesności, jakiemu zawdzięczamy d... zobacz szczegóły wpisu »

Czarny czosnek bio

Czarny czosnek bio »Dodano - 18.10.2018

Właściwe funkcjonowanie uzależnione jest wieloma czynnikami. Niemniej niejednokrotnie zdarza się w ów sposób, że ludzie nie posiadają na coś siły. Bezsprzecznie może toż wynikać z tegoż, że posiadamy na głowie zbyt mnóstwo obowiązków. Dlatego wszystko trzeba robić w przystępny sposób. Nadto jeżeli jesteśmy za niezmiern... zobacz szczegóły wpisu »

Fryzjer warszawa centrum

Fryzjer warszawa centrum »Dodano - 26.10.2018

Wizerunek można zamieniać na bardzo wiele sposobów plus wcale nie wymaga toż diametralnej zmiany, lecz starczy jedynie jeden podstawowy aspekt. Z rzetelnością bardzo ogromne znacznie posiadają włosy. Nowa fryzura rzuca się od razu wszystkim w oczy. Na pewno trzeba również ją dostosować do okoliczności. Niewątpliwie moż... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Gliwice

Dentysta Gliwice »Dodano - 12.11.2018

Medycyna jest dyscypliną, która ratuje ludzkie życie, tudzież jeszcze niweluje wszelakie stany, które sprawiają, iż poszczególna jednostka nie może odpowiednio funkcjonować. Posiadamy niezwykle wiele specjalizacji medycznych. Do jednej spośród nich zalicza się stomatologia zajmująca się zębami. Acz trzeba zaakcentować,... zobacz szczegóły wpisu »

Fale Radiowe Lublin

Fale Radiowe Lublin »Dodano - 12.11.2018

Jeśli chciałabyś intensywnie poprawić stan skóry twarzy, odpowiednim rozwiązaniem, będzie wybranie zabiegu z falą radiową. Kuracja dociera aż do skóry właściwej i powoduje pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Zabiegi te, oraz wiele innych możecie wykonać w gabinecie Olwin w Lublinie. Posiadamy szeroką gamę usług, ... zobacz szczegóły wpisu »

Botox Warszawa : www.lasermed.pl

Botox Warszawa : www.lasermed »Dodano - 25.09.2018

Przedsiębiorstwo Lasermed to po prostu doświadczone centrum chirurgii plastycznej oraz dermatologii laserowej. Położone jest w Warszawie, niemniej jednak nawet tak atrakcyjna lokalizacja nie wpłynęła niekorzystnie na cennik usług gabinetu. Nasz klient może przy tym bardzo łatwo sprawdzić, w jakim stopniu zapłaci za bot... zobacz szczegóły wpisu »

Http://gess.com.pl : ciśnieniomierz automatyczny

Http://gess.com.pl : ciśnieni »Dodano - 14.11.2018

Nasza propozycja jest skierowana do użytkowników sprzętu medycznego. Działamy od przeszło dziesięciu lat a także w ciągu tego czasu zdobyliśmy spore doświadczenie, dzięki czemu nasze artykuły są świetnej jakości i służą długo i pomyślnie. Zdajemy sobie sprawę, że z pozoru najprostsze urządzenie miewa często spore znacz... zobacz szczegóły wpisu »

Tabletki na potencję bez recepty

Tabletki na potencję bez rece »Dodano - 20.02.2019

Tabletki na potencję działają przede wszystkim na układ krążenia, rozszerzają światło naczyń krwionośnych i zwiększają ich drożność, co umożliwia łatwiejszy dopływ krwi do ciał jamistych penisa. Rozszerzenie światła naczyń spowodowane jest oddziaływaniem substancji aktywnej leku (najczęściej sildenafil, tadalafil, ward... zobacz szczegóły wpisu »

Http://www.rybacki.net.pl

Http://www.rybacki.net.pl »Dodano - 28.02.2019

Niestety wiele osób za czymś goni i przez toż zapomina o tym co jest najważniejsze. Współczesny świat wyróżnia się ogromnym zabieganiem, gdzie potrzeba niemal o wszystko walczyć. Jeśli samemu się nie pójdzie i czegoś nie załatwi to raczej nie ma możliwości na toż, żeby coś mieć. Jakkolwiek nie można nic wykonywać koszt... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep ortopedyczny Wrocław

Sklep ortopedyczny Wrocław »Dodano - 14.03.2019

Sklep z artykułami ortopedycznymi znajduje się przy pracowni protetyczno-ortopedycznej Orto-Pes - Wrocław, ulica Grabiszyńska 241H. Oferujemy szeroki asortyment w różnych pułapach cenowych. Między innymi: wózki inwalidzkie, ortezy, kule łokciowe, balkoniki itp. W pracowni natomiast wykonywane są protezy kończyn dolnych... zobacz szczegóły wpisu »