Aparaty USG Siemens Acuson | TRIMED

Trimed to firma, która od 2005 roku, działa w branży aparatury medycznej. Zapewnia ona nowoczesną i bardzo innowacyjną aparaturę diagnostyczną, w tym ultrasonografy i aparaty USG, które są wykorzystywane w położnictwie, kardiologii, radiologii a także w innych specjalnościach medycznych. Trimed jest znany jako polski przedstawiciel firm: MAUNA KEA TECHNOLOGIES, MONICA HEALTHCARE oraz EDAN INSTRUMENTS. Firma posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO, dzięki temu może zaoferować najlepszej jakości aparaturę medyczną.

Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Dental Ceramic Studio Protety »Dodano - 21.01.2018

Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić s... zobacz szczegóły wpisu »

Depilacja

Depilacja »Dodano - 14.10.2018

Zimą skuś się na depilację laserową. Tylko kilka spotkań wystarczy, by w okresie letnim cieszyć się pięknym wyglądem skóry. Odkryj najnowsze rabaty studia kosmetycznego Laser Med w Toruniu i pozbądź się niepotrzebnego owłosienia na całe życie. Depilacja laserowa to najefektywniejszy i najbezpieczniejszy sposób na szybk... zobacz szczegóły wpisu »

Naturalna witamina d3 sklep Holistic

Naturalna witamina d3 sklep H »Dodano - 14.11.2018

Prawidłowe odżywianie polega nie raptem na odpowiednich porcjach, a ponadto cykliczności spożywanych posiłków. Głownie winno patrzeć się które witaminy są dostarczane do organizmu. Na pewno nie można doprowadzić do ich nadmiaru, bądź niedoboru, ponieważ może to przynieść wyjątkowo wiele złych skutków. Zwłaszcza natural... zobacz szczegóły wpisu »

Implanty zębów szczecin

Implanty zębów szczecin »Dodano - 31.10.2018

Wierzymy, że najważniejsze jest porozumienie między lekarzem i pacjentem. My rozumiemy problemy pacjenta a pacjent rozumie plan leczenia. Taka jest nasza filozofia. Wielu z nas chciałoby zmienić swój uśmiech na taki, o jakim marzymy. Wymarzony uśmiech dodaje nam pewności siebie w każdej sytuacji i poprawia nasze samopo... zobacz szczegóły wpisu »

Www.idobretabletki.pl

Www.idobretabletki.pl »Dodano - 26.10.2018

Uzyskanie celu wiąże się przede wszystkim z podjęciem dużego kłopotu, natomiast dodatkowo wyrzeczeń. Z rzetelnością wiedzą o tymże wszyscy, którzy za cel postawili sobie utratę niepotrzebnych kilogramów. Tutaj wskazana jest ogromna nieustępliwość, a jeszcze wytrzymałość. Bez tegoż nie ma najmniejszej szansy na sukces. ... zobacz szczegóły wpisu »

Logopeda online

Logopeda online »Dodano - 16.06.2018

Drodzy Rodzice dzieci dwujęzycznych! Logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka kieruję do Was swoją ofertę zajęć terapeutycznych. Zdalna terapia z logopedą odbywa się przez internet z użyciem komunikatora Skype. Jest to bardzo skuteczna forma terapii, porównywalna efektywnością do zajęć w tradycyjnym gabinecie logopedy st... zobacz szczegóły wpisu »

Http://gess.com.pl : ciśnieniomierz automatyczny

Http://gess.com.pl : ciśnieni »Dodano - 14.11.2018

Nasza propozycja jest skierowana do użytkowników sprzętu medycznego. Działamy od przeszło dziesięciu lat a także w ciągu tego czasu zdobyliśmy spore doświadczenie, dzięki czemu nasze artykuły są świetnej jakości i służą długo i pomyślnie. Zdajemy sobie sprawę, że z pozoru najprostsze urządzenie miewa często spore znacz... zobacz szczegóły wpisu »

Float Rzeszów

Float Rzeszów »Dodano - 18.10.2018

Potrzeba wykonywać coś zarówno dla ciała jak i dla ducha. Relaks jest niezmiernie istotny. Z gwarancją stres, a dodatkowo przemęczenie nie są całkowicie dobre dla organizmu. Bezsprzecznie nie można zaprzeczyć, iż jeżeli chce się coś zdobyć toż wtenczas należy rozpocząć trud, ale nigdy tak naprawdę nie można z niczym pr... zobacz szczegóły wpisu »

Https://projectmess.pl : sukienka boho Bydgoszcz

Https://projectmess.pl : suki »Dodano - 24.02.2019

Jak myślicie połączenie stylu moro z wzorami kwiatowymi jest możliwe? Poszukujesz odzieży z takimi wzorami, którą będziesz chciała nosić? Istotnie, że tak. Zapraszamy do zapoznania się z odzieżą pochodzącą od Projektu Mess. Jest to marka, która 4 lata temu pojawiła się na rynku i cieszy się dużym zainteresowaniem ze st... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep ortopedyczny Wrocław

Sklep ortopedyczny Wrocław »Dodano - 14.03.2019

Sklep z artykułami ortopedycznymi znajduje się przy pracowni protetyczno-ortopedycznej Orto-Pes - Wrocław, ulica Grabiszyńska 241H. Oferujemy szeroki asortyment w różnych pułapach cenowych. Między innymi: wózki inwalidzkie, ortezy, kule łokciowe, balkoniki itp. W pracowni natomiast wykonywane są protezy kończyn dolnych... zobacz szczegóły wpisu »